Tarihçe

Biz Kimiz?

Yalçın Sped

1990 yılından bu yana nakliye sektörünün içinde olan ve 2012 yılında Yaşar YALÇIN ve kardeşleri öncülüğünde Gaziantep’te kurulan YALÇIN SPED ULUS. TAŞ. PET. ÜRÜN. GIDA TEKS.İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamız taşımacılık sektöründe güvenilir ve düzenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Şu an Gaziantep'te tam donanımli 35 özmal ve 10 kiralık araçtan oluşan tır filosu ve deneyimli personelleri ile hizmet vermektedir. Gaziantep’te kurulan YALÇIN SPED ULUS. TAŞ. PET. ÜRÜN. GIDA TEKS.İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. profesyonel yönetim kadrosu ve deneyimli personeli ile uluslararası taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için her yıl kendisini yenilemektedir.

35 adet özmal ve 10 adet kiralık araçla beraber Balkan ülkelerinin yanı sıra Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracat taşıma hizmeti vermektedir. Ayni Zamanda 3. ülkelere de sorunsuz taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamizın temel prensipi doğruluk, dürüstlük güvenli ve en hızlı ulaşımın yanında En uygun fiyatlarla tüm müşterilerimize hizmet verebilmektir. Müşterilerimize aracın seyri hakkında sürekli bilgi aktarmak ve en seri sekilde malzemeyi yerine ulaştırabilmektir.